w

budynku

Monte Carlo Party

Poker, ruletka, a może 21? W Monte Carlo czekają na Państwa piękne kobiety, bogaci mężczyźni i „mnóstwo kasy”. Dodać do tego nastrojową muzykę, dymek z cygar oraz odrobinkę czegoś mocniejszego i zabawa z każdą chwilą przenosi Was do krainy żądzy pieniądza.

Wieczór hawajski, brazylijski, kubański

Dosłownie i w przenośni przenosimy się w gorące rejony. Scenografia, efekty świetlne, piękne hostessy, tancerki, gorące rytmy, palmy, wyspy na piasku pozwolą Państwu zabawić się w Rio, na Hawajach czy kubańskiej plaży bez wsiadania do samolotu…

PRL Party

Wezwanie na komisariat, milicjant witający „setką”, lekcja PO, podróż „maluchem”, schabowy z kapustą, przeboje Budki, Perfektu, Lady Pank, Madonny; jeszcze mało…? Więcej zobaczysz na imprezie.

Metamorfoza

Poczujesz się, jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Sztab kryzysowy w postaci profesjonalnych wizażystów, stylistów i fryzjerów zmieni Cię nie do poznania. Twoja druga połówka i szef poczują się zagrożeni… Dla zainteresowanych Panów cenne informację, jak zadbać o swoją cerę, włosy jakich używać kosmetyków, a dla nie zainteresowanych… degustacja alkoholi i wykład znawcy trunków!!! Co lepsze? Wino, piwo, wódka, whisky czy może…??? Jeżeli dodamy do tego szkolenie z zakresu asertywności, to na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

Góralska nuta

Impreza, że HEJ!!! Kapela góralska, wbijanie gwoździa na czas, wybór „Maryny Wieczoru”, jazda na „nartach”, oscypki i prawdziwa góralska herbatka. No i nie przychodzimy na imprezę w krawatach, bo na wejściu zostaną ścięte sierpem… przez Gospodarza wieczoru Harnasia.

Western Country Rodeo

Kowbojskie kapelusze, bandamki, pióropusze, rzuty lasem i podkową, strzelanie z łuku, nauka tańca i prawdziwa muzyka country. Nie musicie jechać na Dziki Zachód - on przyjedzie do Was! Indianie kontra kowboje. Kto powiedział, że Ameryka już została zdobyta…?

Baw się

razem z nami !

w budynku

w terenie

dla najmłodszych