w

terenie

4 żywioły

Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze, bardzo proszę! Zapraszamy Was na nocleg pod ziemią, lot samolotem ze skokiem na spadochronie, nurkowanie w przezroczystej czystej wodzie, a wieczorem przy ognisku pochodzicie trochę po rozgrzanych węglach… A wszystko to czeka Was w specjalnej plenerowo-taktycznej grze dla maximum kilkunastu osób!

Quady

Popularne czterokołowce już od dłuższego czasu obecne są na naszych imprezach. Poruszamy się nimi na terenach poligonowych jaki i przygotowujemy tory we wskazanych lokalizacjach. Zadbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Rafting

Pokonywanie górskich rzek na specjalnie atestowanych pontonach. Zapewniamy maksimum adrenaliny i świetną zabawę dla każdego. Uczestnicy biorą czynny udział w spływie. Rafting należy do sportów ekstremalnych, jednakże może być uprawiany również na rzekach łatwych. Wystarczy przeciętna sprawność fizyczna i chęć do dobrej zabawy, aby spędzić cały dzień na spływie.

Off Road

Jako element integracyjnych wyjazdów firmowych organizujemy jazdy samochodami terenowymi Land Rover oraz innych typów po bezdrożach i torach off roadowych. Pełna integracja uczestników podczas rajdów i wypraw terenowych na orientacje okrasi każde spotkanie firmowe, stanowi ciekawą alternatywę spotkania dla VIP-ów i ważnych partnerów firmy.

Zaprzęgi psów husky

Proponujemy krótkie przejażdżki po wyznaczonym terenie doskonałe dla dzieci i do nauki powożenia psim zaprzęgiem, dłuższe przejażdżki około 2 km, z możliwością powożenia, wyprawy psim zaprzęgiem, cani cross - bieganie z psami w specjalnych pasach biodrowych i uprzężach, dogtrekking - piesze wyprawy z psami w specjalnych pasach biodrowych i uprzężach po malowniczych okolicach.

Loty balonem

Przeżycie, dzięki któremu cały świat zatrzymuje się, krajobraz zastyga w bezruchu, a czas stoi w miejscu. W powietrzu unosi się błoga atmosfera relaksu i spokoju, a widoczność sięga 20 kilometrów. Spójrz na świat z innej perspektywy. Pod opieką doświadczonego pilota, posmakuj wolności towarzyszącej lataniu.

Strzelectwo

Stabilna ręka, spokój i opanowanie – sprawdź swoje umiejętności strzeleckie i zostań mistrzem tarczy. Organizujemy strzeleckie imprezy integracyjno-szkoleniowe: strzelania z broni palnej i pneumatycznej, imprezy i turnieje strzeleckie. Kultowa, różnorodna broń, najlepsi instruktorzy, ciekawe scenariusze oraz imprezy reżyserowane, wszystko to zapewni niezapomniane wrażenia.

Paintball

Zadbaliśmy o doskonały sprzęt, zabezpieczenie oraz idealną lokalizację na ternie całego kraju. Jesteśmy wstanie zorganizować paintballowi spotkanie firmowe, integracyjne, weekend paintballowy dla klientów indywidualnych. Zapewniamy pełen asortyment kule, markery i wszystkie akcesoria paintballowi.

Baw się

razem z nami !

w budynku

w terenie

dla najmłodszych